Marathon Movie Di Astro Best Marathon Movie Di Astro Best Reviewed by Shark Kay on Monday, March 19, 2018 Rating: 5
Filem Dan Novel Terbaru Tombiruo Di Astro First Filem Dan Novel Terbaru Tombiruo Di Astro First Reviewed by Shark Kay on Sunday, December 03, 2017 Rating: 5
Elizabeth Tan Punya Pasal Elizabeth Tan Punya Pasal Reviewed by Shark Kay on Monday, August 07, 2017 Rating: 5
Kenapa Fattah Amin Bintang Popular ABPBH Kenapa Fattah Amin Bintang Popular ABPBH Reviewed by Shark Kay on Monday, May 15, 2017 Rating: 5
Final Maharaja Lawak Mega 2017 Ke Laut Final Maharaja Lawak Mega 2017 Ke Laut Reviewed by Shark Kay on Saturday, May 06, 2017 Rating: 5
Sumayyah Kembali Diingati Sumayyah Kembali Diingati Reviewed by Shark Kay on Tuesday, April 11, 2017 Rating: 5
Siapa Wan Peah Ni. Siapa Wan Peah Ni. Reviewed by Shark Kay on Thursday, March 16, 2017 Rating: 5
Malu Dengan Dato Seri Vida Malu Dengan Dato Seri Vida Reviewed by Shark Kay on Thursday, December 15, 2016 Rating: 5
Episod Akhir Gary Bersama Running Man Episod Akhir Gary Bersama Running Man Reviewed by Shark Kay on Thursday, November 10, 2016 Rating: 5
Tiada Penaja Untuk Lawak Solo? Tiada Penaja Untuk Lawak Solo? Reviewed by Shark Kay on Saturday, October 22, 2016 Rating: 5
Sebab Lofa Aku Layan Suri Hati Mr Pilot Sebab Lofa Aku Layan Suri Hati Mr Pilot Reviewed by Shark Kay on Friday, October 14, 2016 Rating: 5
3 Pekara Meluat Tengok AF 2016 3 Pekara Meluat Tengok AF 2016 Reviewed by Shark Kay on Monday, August 29, 2016 Rating: 5
Love U Ella Love U Ella Reviewed by Shark Kay on Monday, August 22, 2016 Rating: 5
Lagu XPDC Takkan Padam Lagu XPDC Takkan Padam Reviewed by Shark Kay on Monday, August 15, 2016 Rating: 5
Puas Hati Dapat Layan Ultraman Puas Hati Dapat Layan Ultraman Reviewed by Shark Kay on Tuesday, May 31, 2016 Rating: 5
Gelek Sampai Bintang Gelek Sampai Bintang Reviewed by Shark Kay on Wednesday, May 18, 2016 Rating: 5
Sorok Bau Budu Sorok Bau Budu Reviewed by Shark Kay on Tuesday, May 03, 2016 Rating: 5
Sepahtu Reunion Setanding Senario? Sepahtu Reunion Setanding Senario? Reviewed by Shark Kay on Thursday, March 03, 2016 Rating: 5
Pengaruh Didi & Friends Pengaruh Didi & Friends Reviewed by Shark Kay on Friday, January 29, 2016 Rating: 5
AJL 30 Paling Best AJL 30 Paling Best Reviewed by Shark Kay on Sunday, January 24, 2016 Rating: 5